Ozon Perfect

Usługa

DeRATYZACJA

Deratyzacja jest zabiegiem prowadzącym do całkowitego usunięcia gryzoni, m.in.: szczurów, myszy, nornic lub kretów z danego budynku lub obszaru.

Jak ważna jest
skuteczna deratyzacja?

Błyskawicznie rozmnażające się gryzonie są siedliskiem chorób oraz pasożytów, ale przede wszystkim są odpowiedzialne za niszczenie elektroniki lub przedmiotów, degradacje ogrodów, czy skażenie żywności. W związku z tym regularna deratyzacja jest kluczowym zabiegiem zapewniającym nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort przebywania w danym otoczeniu. To jak ważna jest deratyzacja pokazuje fakt, iż każdy właściciel lub zarządca nieruchomości ma obowiązek (wynikający z przepisów prawa) wykonywać ten zabieg regularnie.

Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy zdobytej na licznych szkoleniach oferujemy profesjonalne usługi deratyzacji. Obsługujemy nie tylko klientów prywatnych, ale przede wszystkim firmy oraz instytucje. Skutecznie zabezpieczamy obiekty przed gryzoniami tworząc plany zabezpieczeń oraz prowadząc monitoring DDD. Dzięki dostosowaniu się do ścisłych procedur deratyzacji oraz wykorzystywaniu wyłącznie środków zaakceptowanych przez Ministerstwo Zdrowia gwarantujemy skuteczność oraz bezpieczeństwo deratyzacji.

Jakie gryzonie
skutecznie zwalczamy?

Chcesz przeprowadzić skuteczną deratyzacje?

Powiązane strony: