Ozon Perfect

Usługa

Dezynsekcja Warszawa

Dezynsekcja, to szereg działań, które umożliwiają skuteczne zwalczanie insektów, pojawiających się w mieszkaniach lub innych lokalach użytkowych. Pozbądź się intruzów najlepszymi sposobami dostępnymi na rynku.

Zastanawiasz się jak zwalczyć karaluchy, pluskwy lub inne insekty?

Różnego rodzaju insekty pojawiające się w mieszkaniach lub lokalach użytkowych to dosyć częsty i poważny problem. Dezynsekcja w mieście Warszawa jest „chlebem powszednim”, naturalnym problemem występującym w metropoliach, a tym samym żadnym powodem do wstydu. Wbrew pozorom insekty pojawiają się nie tylko ze względu na niski poziom czystości pomieszczeń, ale również mogą zostać przyniesione z hoteli, komunikacji miejskiej lub przedostać się od sąsiada.

Bardzo często klienci decydują się na samodzielne zwalczanie insektów. Próba działania na własną rękę bez odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia, wystawia nas na nierówną walkę z przeciwnikiem, którego ciężko jest zlokalizować. W związku z tym, by nie tracić czasu, pieniędzy oraz „nerwów”, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która nie tylko oferuje profesjonalne metody ale również gwarancję w zakresie dezynsekcji.

dezynsekcja

Dezynsekcja Warszawa

Jakie insekty
skutecznie eliminujemy?

Rybiki
cukrowe

Gryzki

Mrówki

Pchły, wszy i wszoły

Biedronki azjatyckie

Inne owady

Chcesz przeprowadzić skuteczną dezynsekcję?

Jak przeprowadzamy dezynsekcję?

Jako nieliczni w branży, świadczymy kompleksowe usługi dezynsekcji, które składają się z wielu czynności przygotowawczych oraz zapobiegawczych, zapewniających długookresowe rozwiązanie problemu. Realizowana przez nas Zintegrowana Ochrona przed Szkodnikami (IPM), oparta jest o następujące czynności:

Naszą pracę zawsze rozpoczynamy od wnikliwej diagnozy, po czym w zależności od przypadku wybieramy najlepszą metodę usunięcia insektów.

Jakie stosujemy metody
dezynsekcji?

Dezynsekcja metodą żelową polega na aplikacji żelu (środka owadobójczego, trutki) w miejscach po których wędrują owady lub w okolicach ich kryjówek. Aplikacja ma miejsce przy użyciu specjalnych pistoletów (aplikatorów). Pomimo tego, że jest to najbezpieczniejsza metoda dezynsekcji, działa tylko na karaluchy i prusaki. Jedną z najważniejszych zalet żelowania jest brak konieczności opuszczania mieszkania podczas zabiegu oraz wcześniejszych przygotowań poza sprzątaniem. Ponadto, dezynsekcja metodą żelowa chroni przed karaluchami i prusakami nawet do 12 miesięcy, jednak efekty tego zabiegu widać dopiero po kilku lub kilkunastu dniach.
Dezynsekcja metodą opryskową polega na naniesieniu cieczy na miejsca, gdzie mogą pojawiać się insekty wysokociśnieniowymi opryskiwaczami. Środki wykorzystywane przy oprysku posiadają właściwości kontaktowo-żołądkowe, w związku z tym śmierć owadów następuje po spożyciu lub kontakcie z nim. Metoda ta znajduje zastosowanie przy usuwaniu wszystkich insektów wykazując wręcz natychmiastowe działanie. Podczas zabiegu w pomieszczeniu powinny znajdować się osoby zabezpieczone odpowiednim sprzętem ochronnym. Ponadto okres, po którym istnieje możliwość bezpiecznego korzystania z pomieszczeń trwa minimum godzinę. Warto zaznaczyć, że przed rozpoczęciem oprysku istnieje konieczność wcześniejszego przygotowania pomieszczeń (więcej informacji w FAQ poniżej).
Dezynsekcja metodą zamgławiania ULV polega na rozpyleniu środka dezynfekcyjnego w postaci suchej mgły przy pomocy specjalistycznych urządzeń zwanych zagławiaczami. Preparat rozpylany jest do wielkości mikrocząsteczek, w związku z tym dotrze do najmniejszych zakamarków pomieszczeń.  Pomimo tego, że  zamgławianie ULV w większości przypadków jest najskuteczniejszą metodą dezynsekcji, okres karencji po zabiegu może trwać nawet 3 godziny, a klient musi opuścić mieszkanie na czas zabiegu. Warto dodać, że istnieje konieczność wcześniejszego, skrupulatnego przygotowania pomieszczeń do zabiegu (więcej informacji w FAQ poniżej).

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Robimy wszystko, by klienci po współpracy z nami byli zawsze zadowoleni, w związku z tym udzielamy gwarancji, aż do 6 miesięcy. Wszelkie szczegóły gwarancji udzielane są podczas pierwszego kontaktu z klientem.

Nie można jednoznacznie wskazać najlepszej metody usuwania insektów. Każda z nich ma pewne ograniczenia, które objawiają się w bezpieczeństwie, stopniu przygotowań, szybkości, skuteczności działania lub okresie karencji po zabiegu. Jeśli mają państwo problem z doborem metody, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Jedną z najważniejszych czynności zalecanych przed dezynsekcją jest wysprzątanie mieszkania. Jednak każdy przypadek jest inny i wymaga różnych rozwiązań, dlatego podczas pierwszej rozmowy telefonicznej przekazujemy indywidualne wytyczne odnośnie przygotowań do dezynsekcji.

Ile wynosi cena dezynsekcji?

W Ozon Perfect oferujemy spersonalizowane wyceny dezynsekcji w Warszawie, będące wypadkowymi użytej metody, wielkości pomieszczeń oraz populacji insektów. W związku z tym nie posiadamy stałego cennika dla tego typu usług. Natomiast, przybliżone ceny przedstawiają się następująco:

Nasi klienci dostają informację o maksymalnej cenie do zapłaty przed wykonaniem usługi, ponadto mogą liczyć na darmowy dojazd oraz do 6 miesięcy gwarancji.

Chcesz przeprowadzić skuteczną dezynsekcję?