Ozon Perfect

Usługa

Zwalczanie pluskiew

Śmiało możemy powiedzieć, że w stolicy mamy do czynienia z plagą pluskiew domowych. Odpluskwianie w Warszawie stało się rutynowym zabiegiem i wbrew pozorom pojawienie się pluskiew w mieszkaniu, nie jest żadnym powodem do wstydu, a standardowym problemem w metropoliach.

Szukasz firmę wykonującą
zwalczanie pluskiew?

Niestety, samodzielne odpluskwianie nie jest proste, a w zdecydowanej większości przypadków jest to wręcz niemożliwe. Okazuje się, że pluskwy, są bardzo odporne nie tylko na środki chemiczne dostępne w marketach, ale również na profesjonalne preparaty. Ponadto, potrafią zagnieździć się w najmniejszych szczelinach w mieszkaniu uniemożliwiając ich skuteczne namierzenie. W związku z tym, w celu całkowitego pozbycia się pluskiew, warto wybrać firmę, która nie tylko oferuje profesjonalne zabiegi ale również gwarancję w zakresie świadczonych usług.

Skuteczne zwalczanie pluskiew realizujemy naszą autorską metodą, czyli stosujemy różne metody oraz środki przygotowawcze i zapobiegawcze, by ostatecznie pozbyć się problemu. Okazuje się, że jedną z najczęstszych przyczyn wykonania nieskutecznych zabiegów jest brak identyfikacji wszystkich miejsc występowania pluskiew. W związku z tym, by ostatecznie pozbyć się problemu pluskiew, przykładamy szczególną uwagę do dokładnej inspekcji pomieszczeń, co niestety nie jest standardem w branży.

Zaufaj profesjonalistom
w zakresie odpluskwiania!

Posiadamy nie tylko wiedzę, ale również doświadczenie w usuwaniu dużych populacji pluskiew w trudnych warunkach. Rodzaje zabiegów pozwalające na skuteczne zwalczanie pluskiew dobieramy indywidualnie do każdego przypadku. Ponadto, mając na uwadze fakt, że pluskwy są coraz bardziej odporne na insektycydy, ciągle udoskonalamy swoją wiedze, biorąc udział w licznych szkoleniach, o czym świadczą zdobyte certyfikaty.

Nasze usługi nie tylko skierowane są do osób mających problem z pluskwami we własnych mieszkaniach, ale również do właścicieli hoteli, noclegowni, akademików, czy mieszkań przeznaczonych na najem krótkoterminowy.

Jak przeprowadzamy
skuteczne odpluskwianie?

Jako nieliczni w branży realizujemy odpluskwianie metodą IPM. Jak sama, nazwa metody wskazuje „Integratet Pest Management”, w polskim tłumaczeniu „Zintegrowana Ochrona przed Szkodnikami”, powinna zapewniać skuteczne, ekonomiczne oraz bezpieczne usuwanie pluskiew z długotrwałym skutkiem. Chcąc podnieść jakość świadczonych przez nas usług, udoskonaliliśmy IPM i stworzyliśmy autorską metodę, która w dosyć uproszczonych punktach przedstawia się następująco.

1. Informujemy klientów jak będzie wyglądać odpluskwianie, jaka będzie maksymalna cena usługi oraz jak się do tego przygotować. 

2. Dokładnie badamy pomieszczenia identyfikując potencjalne miejsca przebywania pluskiew. Dzięki szczegółowej inspekcji, nie umknie nam ani jedna pluskwa. 

3. Ustalamy źródło problemu i indywidualnie wybieramy działania pozwalające skutecznie usunąć pluskwy.

4. Wykonujemy szeroko pojęte zabiegi pozwalające na skuteczne zwalczanie pluskiew, m.in.: oprysk drobnokroplisty, czy zamgławianie ULV. Zabiegi te, powinny być wykonywane minimum 2 razy w odstępie 10-14, lub 3 razy w odstępie 7-10 dni. 

5. Tłumaczymy klientom jak się zachować po usłudze, by była w pełni bezpieczna oraz skuteczna. Ponadto, udzielamy szczegółowych instrukcji, by problem z pluskwami już nie powrócił.

Pełna transparentność, bez ukrytych kosztów. Podczas pierwszej rozmowy nasi klienci dostają informacje o ostatecznej cenie usługi i szczegółach gwarancji

Stosujemy profesjonalne i bezpieczne środki dla ludzi i zwierząt.

Zapewniamy pełną dyskrecje. Nasze pojazdy nie są oznakowane, a technicy zakładają kombinezony po wejściu do pomieszczeń.

Nasze zabiegi nie wymagają opuszczania mieszkania na cały dzień, a jedynie 1-3h.

Udostępniamy gratisowe dodatki do prania pozwalające na usuwanie pluskwy z odzieży.

Udzielamy gwarancji skuteczności.

Chcesz przeprowadzić profesjonalne odpluskwianie?

Co to jest ozon i jakie ma właściwości?

Co to jest ozon? Jakie ma właściwości? Jak działa? Jak powstaje? Jakie ma zastosowanie? Czy jest szkodliwy? Na te oraz wiele…

Przejdź do artykułu

Jak zdiagnozować, czy
mam pluskwy w mieszkaniu?

Jeszcze kilka lat temu pojawienie się pluskiew było kojarzone tylko i wyłącznie z niskim poziomem higieny w pomieszczeniach. Ten mit został jednak szybko obalony, gdy okazało się, że kwestia czystości nie wiele ma wspólnego z pasożytem, który do przeżycia potrzebuje tylko żywiciela.

Jeżeli na Twoim ciele pojawiają się ugryzienia lub masz inne powody, by podejrzewać, że masz niechcianych lokatorów, przejdź do naszego artykułu. Postaramy się przedstawić pasożyta, rozwiać wszelkie wątpliwości i obalić mity związane z pluskwami.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANA PYTANIA (FAq)

Pluskwa wykazuje bardzo silną odporność, nawet na profesjonalne preparaty. Dlatego też, jeden zabieg w zdecydowanej większości przypadków jest niewystarczający. Zalecamy minimum dwa zabiegi wykonane w odstępie około 10-14 dni.

Każdy przypadek jest inny, w rezultacie wymaga indywidualnych rozwiązań. Wszelkie informacje odnośnie przygotowań do zabiegu przedstawiamy podczas rozmowy telefonicznej. 

Jak najbardziej tak, nasi klienci mogą liczyć nawet na 6 miesięczną gwarancję, przy wyborze minimum 2 zabiegów. 

Ile kosztuje
zwalczanie pluskiew?

Przybliżona cena naszej autorskiej metody wynosi od 199 złotych za wizytę. Jednak każdy przypadek jest inny, w związku z tym, ostateczny koszt ustalamy indywidualnie dobierając najodpowiedniejsze działania odpluskwiające. Czynniki wpływające na cenę to:

Nasi klienci, podczas pierwszej rozmowy otrzymują informacje o ostatecznej cenie usługi. Ponadto mogą liczyć na darmowy dojazd, gratisowe dodatki do prania oraz gwarancję skuteczności.

Chcesz przeprowadzić profesjonalne odpluskwianie?