Ozon Perfect

Usługa

Ozonowanie mieszkania, domu

Problem z groźnymi drobnoustrojami lub uciążliwymi zapachami? Ozonowanie mieszkania pozwala zachować mikrobiologiczną czystość w najmniejszych zakamarkach pomieszczeń jednocześnie usuwając wirusy, bakterie, uciążliwe zapachy, grzyby, alergeny, a nawet odstraszając insekty i gryzonie.

Czym jest ozonowanie mieszkania?

Czyste i świeże powietrze w mieszkaniu jest wyjątkowo ważne. Spędzając większość czasu w domu lub wracając z pracy chcemy korzystać ze sterylnej przestrzeni, by móc komfortowo i bezpiecznie odpocząć. Wolne od nieprzyjemnych zapachów oraz groźnych drobnoustrojów mieszkanie jest również wskazane w miejscach, gdzie przebywają dzieci. Zatem troska o zapewnienie bezpiecznych warunków w domowym zaciszu powinno być fundamentem.

Okazuje się, że aktualnie najlepszą metodą osiągnięcia mikrobiologicznej czystości w powietrzu i na powierzchniach jest ozonowanie mieszkania. Zabieg ten polega na generacji ozonu – naturalnie występującego gazu w atmosferze, który dzięki swoim właściwościom utleniającym pomaga w:

ozonowanie mieszkania

Ozonowanie mieszkania Warszawa

Kiedy warto wykonać
ozonowanie mieszkania?

Choroba
np. Covid-19

Spalenizna
po pożarze

Awaria instalacji sanitarnej

Silna alergia
na roztocza

Szkodniki w
mieszkaniu

Szkodliwe zapachy
po remoncie

Specyficzny
zapach kamienic

Zapach wilgoci
po zalaniu

Zapach sierści
lub moczu

Zapachy po
lokatorach

Pleśń na ścianie
lub meblach

Odświeżenie
mieszkania

Chcesz przeprowadzić ozonowanie mieszkania?

Jak przeprowadzamy ozonowanie mieszkania?

Pomimo tego, że ozonowanie mieszkania jest ekologiczną metodą dezynfekcji i nie pozostawia żadnych szkodliwych substancji, ozon w wysokim stężeniu może być bardzo niekorzystny dla naszego zdrowia. W konsekwencji zabieg ten, powinien być wykonany przez przeszkolone osoby, które posiadają nie tylko wiedzę ale również i doświadczenie. Jako specjaliści od ozonu zapewniamy, że przeprowadzone przez nas ozonowanie mieszkania zawsze przebiega według ściśle określonych procedur zapewniających skuteczność oraz bezpieczeństwo. Ponadto, dbamy o to, by realizacja usługi i wynikające z niej obowiązki przygotowawcze były jak najmniej kłopotliwe.

Zawsze po uruchomieniu generatorów cyklicznie badamy stężenie ozonu, specjalistycznym miernikiem. Wysokość stężenia ozonu dostosowujemy indywidualnie do specyfiki mieszkania, temperatury, wilgotności powietrza oraz rodzaju zagrożenia. Tuż po uwolnieniu ozonu, czuwamy nad tym, by spenetrował najmniejsze zakamarki pomieszczeń i wszedł w reakcję z wszelkimi zagrożeniami skutecznie i szybko je eliminując. Po upływie odpowiedniego czasu generacji ozonu, redukujemy jego stężenie do bezpiecznej wartości. W konsekwencji, jedynym efektem ubocznym ozonowania jest świeże i sterylne powietrze przypominające zapach po burzy. Więcej informacji o tym jak wygląda ozonowanie mieszkania i jak się do tego przygotować poniżej w FAQ.

ozonowanie mieszkania

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

1. Udzielenie informacji i instrukcji klientom.

2. Odpowiednie przygotowanie mieszkania.
3. Osiągniecie pożądanej wilgotności i temperatury.
4. Rozstawienie sprzętu i rozpoczęcie generacji ozonu.
5. Cykliczne mierzenie pożądanego stężenia ozonu.

6. Redukcja ozonu do bezpiecznego stężenia.
7. Udostępnienie sterylnego mieszkania klientom.

Przede wszystkim mieszkanie na czas wykonania zabiegu musi być pozbawione roślin, oraz zwierząt. Natomiast jeśli z jakichś powodów klient nie będzie miał możliwości zabezpieczenia sprzętu, nasi technicy się tym zajmą. 

Przebywanie klientów w mieszkaniu podczas wykonywanego zabiegu nie jest możliwe, z powodu szkodliwych właściwości ozonu na zdrowie. W mieszkaniu może przebywać tylko przeszkolony personel posiadający sprzęt ochronny. Natomiast jeśli ma być wykonywane ozonowanie pojedynczego oddzielnego pokoju, nie ma konieczności opuszczania całego mieszkania.

Firma Ozon Perfect wykonując ozonowanie zawsze udostępnia sterylne i bezpieczne mieszkanie, z którego można korzystać od razu po zakończonym zabiegu. 

Ile wynosi cena ozonowania mieszkania?

Cena ozonowania mieszkania w Warszawie w Ozon Perfect zależy od wielkości mieszkania, terminu wykonania usługi, rodzaju oraz skali problemu. W związku z tym nie posiadamy stałego cennika, natomiast przybliżone ceny możemy przedstawić w następujący sposób:

Nasi klienci dostają informacje o maksymalnej cenie do zapłaty przed wykonaniem usługi, ponadto mogą liczyć na wysokie rabaty w związku ze stałą współpracą lub poleceniem naszych usług. Oferujemy również bezpłatny dojazd do klienta oraz pomoc w przygotowaniu do usługi.

Chcesz przeprowadzić ozonowanie mieszkania?