Ozon Perfect

Usługa

Ozonowanie pomieszczeń biurowych, lokalu

Problem z chorującymi pracownikami? Ozonowanie pomieszczeń biurowych lub lokalu jest zabiegiem sterylizacji przestrzeni pozwalającym na całkowite pozbycie się groźnych drobnoustrojów oraz uciążliwych zapachów. Zapewnij bezpieczną przestrzeń dla swoich pracowników oraz klientów.

Obawa przed chorującymi pracownikami?

Zwłaszcza w dobie panującej pandemii (lecz nie tylko) wielu pracodawców troszczy się o stan zdrowia swoich pracowników oraz klientów, który to pośrednio lub bezpośrednio wpływa na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Wirusy i bakterie roznoszone przez jednego pracownika mogą stanowić realne zagrożenie dla „życia” firmy, powodując przestoje wywołane brakami kadrowymi. Z kolei nieprzyjemne zapachy, alergeny czy zarodniki grzybów pozostające po remoncie lub wywołane innymi czynnikami, znacząco obniżają komfort pracy pracowników oraz doświadczenia klientów.

Dla zapewnienia sterylnej przestrzeni samo sprzątanie może być niewystarczające. W związku z tym dezynfekcja pomieszczeń wykonywana w określonych odstępach czasowych powinna być fundamentem rozsądnie zarządzanej firmy. Jedną z najskuteczniejszych metod eliminacji nie tylko groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych, ale  również uciążliwych zapachów jest ozonowanie pomieszczeń.

ozonowanie pomieszczeń biurowych

Ozonowanie pomieszczeń biurowych warszawa

Jakie korzyści daje
ozonowanie biura lub lokalu?

Usunięcie nieprzyjemnych zapachów i szkodliwych związków lotnych

Nieprzyjemne zapachy unoszące się w biurze są jednym z powodów rozdrażnienia i rozkojarzenia w pracy. Usunięcie ich nie tylko zwiększy komfort, a w rezultacie wydajność pracowników, ale również zapewni pozytywne doświadczenia klientów odwiedzających biuro.

Likwidacja groźnych drobnoustrojów, w tym SARS-CoV-2

Dzięki likwidacji wszelkich szkodliwych wirusów i bakterii, pracodawcy mogą uniknąć przestojów w pracy spowodowanych chorobą pracowników. Ponadto, w przypadku wykrycia COVID-19 lub innej choroby, przeprowadzenie zabiegu ozonowania pozwala na bezpieczne korzystanie z pomieszczeń.

Neutralizacja alergenów, roztoczy oraz zarodników grzybów

Usunięcie alergenów w biurze poprawia samopoczucie pracowników cierpiących na alergie, co bezpośrednio przekłada się na efektywność ich pracy. Decydując się na współpracę z Ozon Perfect mają Państwo dodatkowo dostęp do profesjonalnego zabiegu preparatem Alergoff® PRO, który wykazuje działanie nawet przez 6 miesięcy.

Świeże powietrze w każdym pomieszczeniu biurowym

Nie od dziś wiadomo, że przebywanie w czystym i sterylnym środowisku ma zbawienny wpływ na koncentrację, poprawiając rezultaty naszej pracy. Ponadto, doskonale natlenione powietrze zapewnia pozytywne doświadczenia klientów.

Chcesz przeprowadzić ozonowanie biura lub lokalu?

Jak przeprowadzamy ozonowanie pomieszczeń biurowych?

Ozonowanie pomieszczeń biurowych jest zabiegiem pozwalającym uzyskać mikrobiologiczną czystość wszelkich przestrzeni biurowych bez użycia szkodliwej chemii. Pomimo tego, że jest to ekologiczna metoda, ozon w wysokim stężeniu wykazuje szkodliwe działanie na ludzi i rośliny. Dlatego też ozonowanie pomieszczeń przeprowadzamy według ściśle określonych procedur zapewniających nie tylko bezpieczeństwo ale przede wszystkim skuteczność. 

Mamy również świadomość, że w pomieszczeniach biurowych duża ilość urządzeń elektronicznych jest normą. Pomimo, że każde zlecenie jest przez nas realizowanie w sposób bezinwazyjny, dysponujemy OC na nasze usługi. Ponadto, w celu osiągnięcia wysokiej skuteczności usługi, dbamy o to, by ozon po uwolnieniu wszedł w najdrobniejsze zakamarki pomieszczeń i utlenił wszystkie drobnoustroje oraz związki zapachowe jakie napotka. Dodatkowo, zawsze po zakończonej usłudze redukujemy stężenie ozonu do bezpiecznej wartości. Jako specjaliści od ozonu nie tylko posiadamy certyfikaty potwierdzające szeroką wiedzę, ale również doświadczenie w świadczeniu tego typu usług. Możemy zagwarantować, że współpraca z nami zapewni Państwu bezpieczeństwo oraz skuteczność w dobrej cenie.

ozonowanie pomieszczeń biurowych

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Jak najbardziej, nasi stali klienci uzyskują nawet do 40% zniżki na ozonowanie. Każda zniżka jest ustalana indywidualnie i zależy m.in. od częstotliwości wykonania usługi.

Podczas wykonywania usługi w ozonowanym pomieszczeniu może przebywać tylko przeszkolony technik „uzbrojony” w specjalistyczny sprzęt ochronny, a pracownicy muszą opuścić biuro. Dlatego ozonowanie zazwyczaj wykonywane jest w godzinach wieczornych.

Przede wszystkim należy wynieść kwiaty, oraz wszelkie zwierzęta. Jednak przed wykonaniem usługi klienci dostają szczegółowe informacje odnośnie tego jak przygotować obiekt do usługi. Jeśli klient nie ma możliwości wykonania czynności przygotowawczych, nasi technicy się tym zajmą.

Nie ma jednoznacznie określonego przedziału czasowego wykonania usługi. Czas ten zależy od wielkości pomieszczeń, ich specyfiki oraz rodzaju problemu do wyeliminowania. Jednak  przy profilaktycznym ozonowaniu czas wykonania usługi zazwyczaj waha się w granicach 2-3 godzin.

Ile wynosi cena ozonowania pomieszczeń biurowych?

Cena ozonowania pomieszczeń, biura lub lokalu w Warszawie w Ozon Perfect jest wysoko zindywidualizowana i zależy od powierzchni pomieszczeń biurowych, terminu wykonania usługi, rodzaju oraz skali problemu. Natomiast przybliżone ceny możemy przedstawić w następujący sposób:

Nasi klienci dostają informację o maksymalnej cenie do zapłaty przed wykonaniem usługi. Ponadto, mogą liczyć na darmowy dojazd oraz wysokie rabaty w związku z regularnym ozonowaniem.

Chcesz przeprowadzić ozonowanie biura lub lokalu?