Ozon Perfect

Usługa

Ozonowanie przedszkola, żłobka, szkoły

Ozonowanie przedszkola jest zabiegiem pozwalającym na osiągnięcie sterylnej przestrzeni, usuwając przy tym wirusy, bakterie, alergeny, uciążliwe zapachy, zarodniki grzybów i pleśni, a nawet odstraszając szkodniki.

Problem z infekcjami u najmłodszych?

Nawet pozornie najmniej szkodliwa choroba potrafi sparaliżować działanie żłobka lub przedszkola. Groźne wirusy, bakterie, alergeny, czy grzyby zostają na zabawkach i innych przedmiotach tworząc zagrożenie infekcji u najmłodszych. W takich okolicznościach mamy również świadomość jak ciężko jest upilnować dzieci, by przestrzegały podstawowych zasad higieny. W konsekwencji, wyjątkowa troska o czystą przestrzeń powinna być fundamentem rozsądnie zarządzanej placówki. Niestety samo sprzątanie przy pomocy standardowych środków chemicznych nie jest wystarczające, by pozbyć się mikroorganizmów odpowiadających za choroby. W związku z tym, warto sięgnąć po bardziej profesjonalne metody dezynfekcji pozwalające osiągnąć pełną sterylność w placówce.

Okazuje się, że jedną z najskuteczniejszych metod zapewniających mikrobiologiczną czystość zarówno w powietrzu jak i na powierzchniach jest ozonowanie przedszkola. Zabieg ten, polega na generacji silnie utleniającego gazu jakim jest ozon w poszczególnych pomieszczeniach danej placówki. Warto zaznaczyć, że ozonowanie przedszkola realizowane w prawidłowy sposób rozwiązuje wiele problemów nie tylko w zakresie szkodliwych drobnoustrojów, ale również uciążliwych zapachów, alergenów, grzybów lub szkodników.

ozonowanie przedszkola

Ozonowanie przedszkola Warszawa

Jakie korzyści daje
ozonowanie przedszkola lub żłobka?

Eliminacja groźnych bakterii i wirusów, w tym Sars-CoV-2

Likwidacja groźnych patogenów, w tym SARS-CoV-2 z powierzchni oraz powietrza pozwala zapobiegać rozwojowi zachorowań wśród najmłodszych i opiekunów. Ozon dotrze w najmniejsze szczeliny zabawek, dywanów lub pluszaków dokładnie sterylizując ich powierzchnie.

Neutralizacja wszelkich alergenów i roztoczy kurzu domowego

W efekcie eliminacji roztoczy oraz pyłków kwiatów dzieci mogą rozwijać się w bezpiecznym i komfortowym otoczeniu. Decydując się na współprace z Ozon Perfect mają Państwo dodatkowo dostęp do profesjonalnego zabiegu preparatem Alergoff® PRO, który wykazuje działanie roztoczobójcze nawet przez 6 miesięcy.

Likwidacja zapachów oraz zarodników grzybów i pleśni

Eliminacja nieprzyjemnych zapachów, zarodników grzybów oraz szkodliwych związków lotnych zapewni bezpieczną przestrzeń dla dzieci i opiekunów. Ponadto, świeże i czyste powietrze jest nie tylko kluczem do prawidłowego rozwoju najmłodszych, ale również doskonałą reklamą dla placówki.

Osiągnięcie sterylnej przestrzeni w każdej części placówki

Efektem końcowym ozonowania jest sterylne powietrze charakteryzujące się świeżym zapachem przypominającym zapach po burzy. Warto dodać, że ozonowanie jest bardzo ekologiczną metodą i nie pozostawia żadnych szkodliwych substancji, co jest kluczową kwestią w przypadku miejsc, w których przebywają dzieci.

Chcesz przeprowadzić ozonowanie przedszkola?

Jak przeprowadzamy ozonowanie przedszkola?

Ozonowanie przedszkola jest zabiegiem dezynfekcji, który swoją popularność zdobywa m.in. dlatego, że nie wymaga wykorzystania szkodliwej chemii. Jednak, aby ozonowanie było skuteczne oraz bezpieczne, powinno być wykonane przez profesjonalistów, którzy trzymają się ściśle określonych procedur. Jako specjaliści w pracy z ozonem, dysponujemy nie tylko certyfikowanym sprzętem, ale również doświadczeniem zdobytym w pracy z klientami borykającymi się z najtrudniejszymi zagrożeniami. Ponadto, ozonowanie przedszkola przeprowadzamy zgodnie z zaleceniami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH). W związku z tym możemy zagwarantować, że realizowane przez nas usługi są w pełni bezpieczne dla dzieci oraz opiekunów.

Ozonowanie przedszkola można wykonać jednorazowo lub cyklicznie, jednak w celu zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa wśród najmłodszych zaleca się wykonywać ten zabieg regularnie. Klienci, którzy decydują się na stałą współpracę mogą liczyć na preferencyjne warunki cenowe. Co więcej, jako nieliczni na rynku realizujemy autorski program „Bezpieczne Dziecko”, dzięki któremu placówki współpracujące objęte są kompleksową opieką z zakresu likwidacji zagrożeń biologiczno-chemicznych oraz szkodników. Wspomniana opieka obejmuje nie tylko ozonowanie, ale również wykorzystanie najnowocześniejszych metod m.in. profesjonalne użycie preparatu Alergoff® PRO.

ozonowanie przedszkola

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Ozonowanie przedszkola to bardzo bezpieczna metoda dezynfekcji. Szacuje się, iż ozon ma 300-krotnie silniejsze działanie dezynfekujące niż chlor, a nie ma skutków niepożądanych i ubocznych. Jednak co najważniejsze – nie powoduje alergii. Ozon mimo swych silnych właściwości utleniających nie jest trwały i szybko rozkłada się do tlenu, nie pozostawiając żadnych szkodliwych substancji. Wykonuje zadanie i znika, pozostawiając czyste i świeże powietrze o zapachu burzy.

Placówki, które decydują się na stałą współpracę otrzymują cennik na preferencyjnych warunkach. Zniżki mogą sięgać nawet do 40%

Certyfikaty wydajemy zarówno klientom, którzy decydują się na stałą współprace jak i również przy jednorazowym ozonowaniu. Ponadto, za prośbą klientów, udostępniamy profesjonalne materiały marketingowe w formie papierowej lub elektronicznej. Dzięki temu, nasi klienci mogą pochwalić wykorzystaniem tej ekologicznej metody zarówno na mediach społecznościowych, jak i bezpośrednio w placówce.

Ile wynosi cena ozonowania przedszkola?

Cena ozonowania przedszkola lub żłobka w Warszawie w Ozon Perfect zależy od powierzchni placówki, terminu wykonania usługi, rodzaju oraz skali problemu. Natomiast przybliżone ceny przedstawiają się następująco:

Nasi klienci dostają informację o maksymalnej cenie do zapłaty przed wykonaniem usługi. Ponadto mogą liczyć na darmowy dojazd oraz wysokie rabaty w związku regularnym ozonowaniem lub z dołączeniem do programu „Bezpieczne dziecko”.

Chcesz przeprowadzić ozonowanie przedszkola?