Ozon Perfect

Usługa

Ozonowanie

Ozonowanie pozwala zachować mikrobiologiczną czystość w najmniejszych zakamarkach pomieszczeń i pojazdów jednocześnie usuwając wirusy, bakterie, uciążliwe zapachy, grzyby, alergeny a nawet odstraszając insekty i gryzonie.

Czym jest ozonowanie?

Mikrobiologiczna czystość pomieszczeń i pojazdów jest wyjątkowo ważna, szczególnie jeśli spędzamy w nich większość dnia. Okazuje się, że na ten moment nie ma lepszej metody osiągnięcia pełniej sterylności przestrzeni, niż wykorzystanie silnie utleniających właściwości ozonu. Gaz ten dzięki swojej kompleksowości pozwala na usuwanie trudnych zapachów, bakterii, wirusów, grzybów, alergenów i wielu innych zagrożeń. Prawidłowo rozprowadzony dociera do najmniejszych zakamarków pomieszczeń oraz pojazdów, dzięki temu jest zdecydowanie bardziej skuteczny niż inne środki. Efektem ozonowania jest świeża i czysta przestrzeń pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń zarówno w powietrzu jak i na powierzchniach.

Skuteczne ozonowanie wymaga nie tylko teoretycznej wiedzy ale również praktyki zdobytej w pracy z klientem borykającym się z najtrudniejszymi zagrożeniami. Dzięki wiedzy zdobytej na licznych szkoleniach oraz doświadczeniu zebranym podczas pracy z ozonem, jesteśmy w stanie współpracować nie tylko z klientem indywidualnym, ale również z firmami i instytucjami. Każda branża wymaga innych rozwiązań, a my potrafimy przystosować się do wszelakich wymagań klientów, w związku z tym jesteśmy w stanie wykonać ozonowanie w każdym miejscu i każdej branży.

ozonowanie

Ozonowanie Warszawa

Gdzie przeprowadzamy
profesjonalne ozonowanie?

Szpital, gabinet lekarski

Siłownia, klub fitness

Buty, odzież, akcesoria

Schronisko, kurnik, obora

Urzędy, sądy, poczta

Restauracja, pub, klub

Chcesz przeprowadzić profesjonalne ozonowanie?

Powiązane artykuły:

co to jest ozon

Co to jest ozon i jakie ma właściwości?

Co to jest ozon? Jakie ma właściwości? Jak działa? Jak powstaje? Jakie ma zastosowanie? Czy jest szkodliwy? Na te oraz wiele…