Ozon Perfect

Usługa

Usuwanie zapachów

Problem z uciążliwym zapachem? Dezodoryzacja w Ozon Perfect to działania wykorzystujące wszelkie dostępne metody, np. ozonowanie, zamgławianie ULV lub oprysk, które pozwalają na całkowite usuwanie zapachów rodzaju organicznego i nieorganicznego z otoczenia.

Zastanawiasz się jak usunąć
nieprzyjemny zapach?

Bezsprzecznie możemy stwierdzić, że zapachy pełnią wyjątkową rolę w naszym życiu. Wpływają na nasze samopoczucie lub po prostu komfort przebywania w danym otoczeniu. Źródłem większości nieprzyjemnych zapachów są groźne drobnoustroje, które mogą być bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia. W związku z tym usuwanie zapachów w miejscach, gdzie przebywamy przez znaczną część dnia powinno być fundamentem. Niestety większość środków dezodorujących dostępnych w marketach nie likwiduje problemu, a jedynie go maskuje. W konsekwencji, wszelkie próby usuwania ciężkich i trwałych zapachów na własną rękę, kończą się nie tylko stratą pieniędzy, ale również czasu. W rezultacie, wybór firmy świadczącej profesjonalne usługi dezodoryzacji, czyli skutecznego usuwania zapachów przy których standardowe środki nie zdają egzaminu, jest koniecznością.

Dzięki szerokiemu doświadczeniu w pracy z najtrudniejszymi odorami tj. kwas masłowy, jesteśmy w stanie usunąć praktycznie każdy rodzaj zapachu, bez względu na jego skalę oraz miejsce występowania. Usuwamy zapachy w mieszkaniach, żłobkach, sklepach, magazynach, pojazdach, przestrzeniach ładunkowych oraz w wielu innych miejscach.

usuwanie zapachów dezodoryzacja

Jakie zapachy
skutecznie usuwamy?

Zapach dymu z papierosów

Stęchlizna
po zalaniu

Kwas masłowy,
hukinol

Mocz, odchody,
sierść

Proces gnilny po śmierci

Zapach nowych
mebli

Spalenizna
po pożarze

Toksyczne związki lotne

Zapach potu i
wymiocin

Zapachy po
remoncie

Zapach wilgoci
i pleśni

Inne uciążliwe
zapachy

Chcesz pozbyć się nieprzyjemnych zapachów?

Jak przeprowadzamy
usuwanie zapachów?

Usuwanie zapachów to bardzo wymagający zabieg. Kompleksowa wiedza o rodzaju i źródle pochodzenia zapachu jest kluczowa przy podejmowaniu decyzji w zakresie wyboru metody dezodoryzacji. Zatem w celu ostatecznego pozbycia się uciążliwego zapachu oraz zapewnienia wszelkich norm bezpieczeństwa, podczas wykonywania usługi warto wybrać firmę, która posiada nie tylko doświadczenie ale również dostęp do najnowocześniejszych metod dezodoryzacji. Jesteśmy pewni, że współpraca z nami satysfakcjonuje klientów, w związku z tym jako nieliczni nasze usługi obejmujemy gwarancją, której szczegóły ustalane są podczas pierwszego kontaktu z klientem. 

Jedną z najczęściej wykorzystywanych przez nas metod jest dezodoryzacja poprzez ozonowanie lub zamgławianie ULV. Co ciekawe, wykorzystanie ozonu w standardowy sposób w większości ciężkich przypadków nie przynosi takich efektów jakie można byłoby oczekiwać. Silne właściwości utleniające tego gazu wykorzystujemy w inny sposób niż w przypadku dezynfekcji. Ponadto w niektórych przypadkach uzupełnienie zabiegu specjalistyczną chemią jest koniecznością.

Jakie stosujemy metody
usuwania zapachów?

Usuwanie zapachów przy pomocy ozonowania polega na sztucznej generacji silnie utleniającego gazu (ozonu) w danej przestrzeni. Ozon pomimo tego, że jest najsilniejszym środkiem dezynfekcyjnym sprawdza się również doskonale w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów. Gaz ten dociera do zakamarków pomieszczeń i najmniejszych mikroszczelin utleniając wszelkie związki zapachowe. Jest to najbardziej ekologiczna metoda, ponieważ ozon nie pozostawia żadnych szkodliwych substancji, automatycznie zamieniając się w tlen. Już po 20 minutach od zakończenia zabiegu można cieszyć się świeżym powietrzem przypominającym zapach po burzy.
Usuwanie zapachów metodą opryskową polega na dokładnym naniesieniu środka dezodorującego na wszelkie powierzchnie przy użyciu specjalistycznych opryskiwaczy. Zaletą oprysku jest jego wysoka skuteczność w przypadku rozlania płynów. Po skończonym zabiegu z pomieszczeń można korzystać praktycznie od razu, jednak w niektórych przypadkach okres karencji może zostać wydłużony.
Zamgławianie ULV polega na rozpyleniu środków chemicznych o właściwościach dezodorujących w postaci suchej mgły przy pomocy specjalistycznych urządzeń zwanych zagławiaczami. Urządzenia te dzięki możliwości rozpylania środków dezodorujących do wielkości od 5 do 40 mikronów pozwalają dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, usuwając zapachy na powierzchniach i w powietrzu. Pomimo tego, że czas usługi jest dosyć krótki, okres karencji może trwać nawet do 3 godzin.

Ile wynosi cena
usuwania zapachów?

Koszt usuwania zapachów w Ozon Perfect jest wysoce zróżnicowany, ponieważ usługę wyceniamy indywidualnie. Wpływ na ostateczną cenę usługi ma:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Chcesz pozbyć się nieprzyjemnych zapachów?