Ozon Perfect

Usługa

Zwalczanie komarów i meszek

Odkomarzanie, czyli zwalczanie komarów i meszek to czynności mające na celu redukcję populacji insektów na terenach otwartych. Zabieg ten diametralnie poprawia komfort przebywania na świeżym powietrzu m.in.: w ogrodach, altanach, posesjach prywatnych, w parkach i w wielu innych miejscach. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się otoczeniem wolnym od uciążliwych insektów.

Zastanawiasz się jak pozbyć się komarów lub meszek?

Letni grill, leżakowanie, prace w ogródku, czy inne czynności wykonywane na zewnątrz nie należą do najprzyjemniejszych, gdy plaga komarów lub meszek urządza sobie ucztę z naszej krwi. Niestety, czasami owadów jest tak dużo, że środki odstraszające dostępne w marketach są niewystarczające. W związku z tym,  zmniejszenie ich populacji i uniemożliwienie im rozmnażania się jest niekiedy jedynym rozwiązaniem. Istnieje kilka metod na skuteczne zwalczanie komarów i meszek, m.in.: metoda oprysku drobnokroplistego oraz metoda zamgławiania na zimno lub na gorąco. Każda z nich charakteryzuje się wysoką skutecznością, oczywiście pod warunkiem prawidłowego wykorzystania przez specjalistów i indywidualnego dopasowania do konkretnego przypadku.

Dzięki szerokiej wiedzy oraz dostępowi do profesjonalnych metod i środków jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczną redukcję populacji owadów utrzymującą się przez miesiące. Jako nieliczni stosujemy profesjonalne utrwalacze, dzięki którym naniesione preparaty są odporne na intensywne opady deszczu. Odkomarzanie realizujemy na terenie Warszawy w ogrodach, altanach, parkach i innych miejscach.

zwalczanie komarów i meszek

Zwalczanie komarów i meszek warszawa

Jak przeprowadzamy
zwalczanie komarów i meszek?

Pełna transparentność bez ukrytych kosztów

Podczas pierwszej rozmowy nasi klienci dostają informacje o ostatecznej cenie usługi. Ponadto, informujemy klientów jak będzie wyglądać usługa zwalczania komarów lub meszek w Państwa przypadku oraz jak się do tego przygotować.

Długotrwałość zabiegów odkomarzania

Liście i zamgławiania powierzchnia pokryta jest specjalnym preparatem niespłukiwanym przez deszcz. Środek owadobójczy utrzymuje działanie do miesiąca przy częstych opadach deszczu.

7172737475767778797107117127137147157167177187197207217227237247257267277287297

Profesjonalne metody oraz środki

Stosujemy najnowocześniejsze metody pozwalające na skuteczne zwalczanie komarów i meszek m.in. zamgławianie, oprysk. Nasze preparaty są dokładnie przebadane oraz posiadają wszelkie wymagane pozwolenia.

Bezpieczeństwo dla roślin i wyposażenia terenu

Nasze zabiegi nie niszczą roślin oraz nie upośledzają ich rozwoju. Przed odkomarzaniem dokładnie zabezpieczamy przestrzeń, by usługa przebiegła w bezpieczny sposób.

Chcesz pozbyć się komarów lub meszek?

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Przede wszystkim należy przykryć lub schować zabawki dzieci, miski zwierząt oraz zamknąć okna i drzwi w budynkach. Ponadto warto poinformować sąsiadów o wykonaniu odkomarzania, a jeśli w pobliżu znajduje się pasieka pszczół jest to wręcz konieczne.

Zwalczanie komarów lub meszek można wykonywać zarówno na początku jak i w trakcie sezonu letniego.

Ile wynosi cena zwalczania komarów lub meszek?

Ostateczny koszt odkomarzania w Ozon Perfect jest wysoce zindywidualizowana i zależy od użytej metody, wielkości powierzchni oraz warunków pracy. W związku z tym nie posiadamy stałego cennika dla tego typu usług. Natomiast przybliżone ceny przedstawiają się następująco:

Nasi klienci dostają informacje o ostatecznej cenie przed wykonaniem usługi. Ponadto mogą liczyć na darmowy dojazd oraz na wysokie rabaty w związku z cykliczną realizacją usług. 

Chcesz pozbyć się komarów lub meszek?