Ozon Perfect

Usługa

Zwalczanie pluskiew

Odpluskwianie to szereg działań pozwalających na skuteczne zwalczanie pluskiew domowych. Postaw na profesjonalistów z Ozon Perfect, którzy szybko i skutecznie rozprawią się z pasożytami, oferując przy tym gwarancję nawet do 6 miesięcy.

Poszukujesz profesjonalnej firmy wykonującej odpluskwianie?

Śmiało możemy powiedzieć, że w Warszawie mamy do czynienia z plagą pluskiew domowych.  Niestety samodzielne zwalczanie pluskiew nie należy do najłatwiejszych zadań, a w większości przypadków jest to wręcz niemożliwe. Owady te, są bardzo odporne nie tylko na środki chemiczne dostępne w marketach, ale również na profesjonalne preparaty. Ponadto, potrafią zagnieździć się w najmniejszych szczelinach w mieszkaniu uniemożliwiając ich skuteczne namierzenie. W związku z tym, w celu całkowitego pozbycia się pasożytów, warto wybrać firmę, która nie tylko oferuje profesjonalne zabiegi ale również gwarancję w zakresie świadczonych usług.

Jako nieliczni w branży odpluskwianie realizujemy naszą autorską metodą, czyli stosujemy różne metody oraz środki przygotowawcze i zapobiegawcze, by ostatecznie pozbyć się problemu. Posiadamy nie tylko wiedzę, ale również doświadczenie zdobyte przy usuwaniu dużych populacji pluskiew w trudnych warunkach. Rodzaje zabiegów pozwalające na skuteczne zwalczanie pluskiew dobieramy indywidualnie do każdego przypadku.

zwalczanie pluskiew

Zwalczanie pluskiew warszawa

Jak przeprowadzamy
skuteczne zwalczanie pluskiew?

Pełna transparentność bez ukrytych kosztów

Informujemy klientów jak będzie wyglądać zwalczanie pluskiew w Państwa przypadku oraz jak się do tego przygotować. Ponadto, podczas pierwszej rozmowy nasi klienci dostają informacje o ostatecznej cenie usługi i szczegółach gwarancji.

Dokładna identyfikacja miejsc przebywania pluskiew

Dokładnie badamy pomieszczenia identyfikując i zabezpieczając potencjalne miejsca przebywania pluskiew, np.: łóżka, meble, dywany, obrazy, i wiele innych miejsc. Dzięki szczegółowej inspekcji, nie umknie nam ani jedna pluskwa.

7172737475767778797107117127137147157167177187197207217227237247257267277287297

Profesjonalne i bezpieczne zabiegi dla ludzi i zwierząt

Wykonujemy minimum 2-krotne zabiegi oprysku i zamgławiania ULV w odstępach 10-14 dni. Nasze preparaty są przebadane i bezpieczne dla dzieci, astmatyków, alergików, czy zwierząt domowych. Ponadto, robimy wszystko, by zwalczanie pluskiew odbyło się bez konieczności wyrzucania mebli.

Dyskrecja i krótki czas opuszczenia mieszkania

Nasze pojazdy nie są oznakowane, a technicy zakładają kombinezony po wejściu do pomieszczeń. Robimy wszystko, by nasi klienci czuli się komfortowo podczas wykonywania tak nieprzyjemnych usług jak odpluskwianie, w związku z tym czas opuszczenia mieszkania po zabiegu wynosi od 1h do 3h.

Gratisowe dodatki do prania

Oferujemy w gratisie dodatki do prania, pozwalające na likwidację pluskwy i innych pasożytów z odzieży. Zestaw ten, wystarcza na 30 kilogramów odzieży i jest bezpieczny dla dzieci.

Gwarancja do 6 miesięcy

Odpluskwianie w Ozon Perfect objęte jest dobrowolną gwarancją do 6 miesięcy. Jesteśmy stale do dyspozycji klientów, służymy bezpłatnymi konsultacjami.

Chcesz ostatecznie pozbyć się pluskiew?

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Pluskwa wykazuje bardzo silną odporność, nawet na profesjonalne preparaty. Dlatego też, jeden zabieg w zdecydowanej większości przypadków jest niewystarczający. Zalecamy minimum dwa zabiegi wykonane w odstępie około 7-14 dni.

Każdy przypadek jest inny, w rezultacie wymaga indywidualnych rozwiązań. Wszelkie informacje odnośnie przygotowań do zabiegu przedstawiamy podczas rozmowy telefonicznej. 

Jak najbardziej tak, nasi klienci mogą liczyć nawet na 6 miesięczną gwarancję, przy wyborze minimum 2 zabiegów. 

Ile wynosi cena zwalczania pluskiew?

Ostateczny koszt odpluskwiania w Warszawie w Ozon Perfect jest wysoce zindywidualizowany i zależy od populacji pluskiew, użytych metod oraz wielkości pomieszczeń. W związku z tym nie posiadamy stałego cennika dla tego typu usług. Natomiast cena naszej autorskiej metody zaczyna się od 199 złotych i zawiera:

Nasi klienci, podczas pierwszej rozmowy otrzymują informacje o maksymalnej cenie usługi. Ponadto decydując się na zestaw minimum 2 zabiegów mogą liczyć na darmowy dojazd, gratisowe dodatki do prania oraz gwarancję do 6 miesięcy.

Chcesz ostatecznie pozbyć się pluskiew?