Ozon Perfect

Usługa

Zwalczanie prusaków i karaluchów

Problem z karaluchami lub prusakami? Zwalczanie prusaków i karaluchów z Ozon Perfect pozwoli już przy jednej wizycie całkowicie pozbyć się insektów oraz zabezpieczyć się przed ich ponownym powrotem.

Zastanawiasz się, jak pozbyć się prusaków lub karaluchów?

Częste podróże, zsypy śmieciowe w blokach, czy sąsiedzi, którzy z różnych przyczyn mają problem z utrzymaniem czystości to jedne z wielu powodów pojawienia się prusaków i karaluchów w mieszkaniach. Owady te nie tylko przenoszą groźne wirusy i bakterie ale również bardzo szybko się rozmnażają, rozprzestrzeniając się niekiedy na całe bloki. W związku z tym, szybko i skutecznie przeprowadzona dezynsekcja powinna być fundamentem nie tylko ze względu na indywidualną potrzebę pozbycia się problemu, ale również na sąsiedzką odpowiedzialność.

Niekiedy samodzielne zwalczanie prusaków lub karaluchów może być okazać się skuteczne. Jednak w zdecydowanej większości przypadków konieczne są profesjonalne środki, jak również wiedza poparta doświadczeniem. Jako specjaliści w branży DDD nie tylko skutecznie zwalczamy karaczany ale również wykonujemy czynności zapobiegawcze przed ponownym przedostaniem się insektów.

zwalczanie prusaków i karaluchów

Zwalczanie prusaków i karaluchów warszawa

Jak przeprowadzamy
zwalczanie prusaków i karaluchów?

Transparentność bez ukrytych kosztów

Informujemy klientów jak będzie wyglądać usługa, jak się do niej przygotować oraz jaki będzie jej maksymalny koszt. Ponadto, podczas pierwszej rozmowy udzielamy informacji odnośnie szczegółów gwarancji.

Wygoda i bezpieczeństwo dla klientów

Przy wyborze metody żelowej nie trzeba opuszczać ani zbytnio przygotowywać mieszkania. Jest to najbezpieczniejsza oraz jedna z najskuteczniejszych metod zwalczania prusaków lub karaluchów.

Profesjonalne i skuteczne zabiegi

Po wstępnej konsultacji wybieramy najodpowiedniejszą metodę zwalczania prusaków lub karaluchów do danego przypadku. W większości przypadków zalecamy metodę żelową, jednak niektóre sytuacje wymagają zastosowania oprysku lub zamgławiania ULV.

Pełna dyskrecja

Nasze pojazdy są nieoznakowane, a technicy wykonują prace tak, by nie zwrócić uwagi sąsiadów. Robimy wszystko, by nasi klienci czuli się jak najbardziej komfortowo podczas zwalczania prusaków lub karaluchów.

Zabezpieczenie przed powrotem karaczanów

Zabezpieczamy mieszkanie oraz udzielamy szczegółowych instrukcji, by prusaki lub karaluchy już nie powróciły, nawet pomimo problemu w całym bloku. Dzięki temu, nasi klienci mogą cieszyć się długookresowym pozbyciem insektów.

Gwarancja do 6 miesięcy

Przy wyborze metody żelowej oferujemy dobrowolną gwarancję, aż do 6 miesięcy. Jesteśmy stale do dyspozycji klientów, którzy mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji.

Chcesz ostatecznie pozbyć się karaczanów?

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Wszystko zależy od populacji owadów oraz specyfiki mieszkania lub budynku. Jednak w zdecydowanej większości przypadków jeden zabieg profesjonalnego żelowania gwarantuje pozbycie się problemu z prusakami lub karaluchami.

W przypadku metody żelowej nie ma potrzeby wcześniejszego przygotowania do zabiegu, poza sprzątnięciem mieszkania oraz opróżnieniem dolnych szafek w kuchni. Jednak w przypadku metody opryskowej oraz zamgławiania ULV konieczne jest wcześniejsze przygotowanie, którego szczegóły przedstawiane są podczas zamawiania usługi.

Ile wynosi cena zwalczania prusaków i karaluchów?

Ostateczny koszt zwalczania prusaków i karaluchów w Warszawie w Ozon Perfect jest wysoce zindywidualizowany i zależy od użytej metody, wielkości pomieszczeń oraz populacji karaczanów. W związku z tym nie posiadamy stałego cennika dla tego typu usług. Natomiast przybliżone ceny przedstawiają się następująco:

Nasi klienci dostają informację o maksymalnej cenie do zapłaty przed wykonaniem usługi. Ponadto, mogą liczyć na darmowy dojazd oraz na gwarancję, aż do 6 miesięcy przy wyborze metody żelowej.

Chcesz ostatecznie pozbyć się karaczanów?

Powiązane strony: